EDUKACINĖ PROGRAMA GRUPĖMS

Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia slepia turtingą šio pastato ir senamiesčio vietos istoriją apie praeitį ir šiandieną. Kviečiame grupes į edukacinę programą – kultūrinę-istorinę patirtį. Jos metu grupė ne tik su sudalyvaus ekskursijoje su gidu ir pasivaikščios po pastatą, bet ir aplankys bei patirs interaktyvias ekspozicijas.

Ekskursija + Edukacija = Kultūrinė-istorinė patirtis

3D patirtis – Virtuali Ramintoja
Išskirtinė galimybė leistis į trimačio vaizdo ekskursiją. Užsidėjus 3D akinius skambant autentiškai vargonų muzikai ir lydint audiogidui bus galima detaliai iš skirtingų pozicijų apžiūrėti, kaip daugiau nei prieš du šimtus metų atrodė Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios tūris, altorius, vargonai, unikali Viešpaties Jėzaus koplyčios sienų tapyba ir kiti dekoro elementai, kurių šiandien likę tik užuominos.

Vizualizacijų ir projekcijų ekspozicija „Tvirtai pasiryžta“
Video ir foto vaizdų pasakojimas su audiogidu apie laikmetį prieš 30 metų, kada su besitelkiančia ir subrendusia nepriklausomybei Lietuvos tauta atgimė ir Lietuvos policija. Kokie įvykiai pastūmėjo virsmą iš milicijos į policiją, kaip sovietinės milicijos uniformos žvaigždes pakeitė lietuviškasis Vytis ir kiti tautiniai atributai.

Edukacijos detalės

  • Trukmė: iki 90 min.
  • Amžius: nuo 5 metų ir vyresniems
  • Grupės dydis: nuo 5 iki 20 asm.
  • Tinkama: turintiems klausos sutrikimų; šeimoms
  • Bilieto kaina 1 asmeniui: 10,00 €
  • Registracija ir apmokėjimas: iš anksto kreiptis renginiai@bendryste.lt arba +370 600 63562