Interaktyvios ekspozicijos Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios pastate

„Virtuali Ramintoja“ ir „12 RAMių“

Vienu metu kviečiame apsilankyti ir pamatyti dvi naujausias, interaktyvias ekspozicijas.

Unikali 3D patirtis VIRTUALI RAMINTOJA – kultūrinė ir edukacinė pramoga, pritrauksianti ne tik jaunos kartos lankytojus, bet ir skatinsianti meno ir įvairių sričių specialistus domėtis kultūros paveldu. Tai išskirtinė galimybė leistis į trimačio vaizdo ekskursiją laiku.

Užsidėjus 3D akinius skambant autentiškai vargonų muzikai ir lydint audiogidui bus galima detaliai iš skirtingų pozicijų apžiūrėti, kaip daugiau nei prieš du šimtus metų atrodė Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios vidus – tūris, altorius, vargonai, unikali Viešpaties Jėzaus koplyčios sienų tapyba ir kiti dekoro elementai, kurių šiandien likę tik užuominos.

Audiogidas įrašytas lietuvių ir anglų kalbomis, tad prieinamas ir užsieniečiams. 3D ekskursija pritaikyta ir žmonėms, turintiems klausos negalią: galima pasirinkti funkciją su tekstiniu gidu.

Daugiau apie ekspoziciją https://bendryste.lt/renginiai/virtuali-ramintoja/.

Meninė šviesos instaliacija 12 RAMių – 2019 metais JAV gyvenantis lietuvis menininkas Ray Bartkus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios rūsiuose pristatė išskirtinę meninę instaliaciją – šviečiančią „dvylikos apaštalų“ instaliaciją, kurią pavadino „12 RAMių“.

Instaliacija tapo nuolatine Ramintojos bažnyčios šiuolaikinio sakralinio meno ekspozicija ir sulaukė didžiulio visuomenės susidomėjimo. Meninė instaliacija iš naujo atgimsta Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios erdvėse ir dar kartą plačiai atsiveria visuomenei.

Daugiau apie ekspoziciją https://bendryste.lt/renginiai/ray-bartkaus-12-ramiu/.

Lankymo laikas:
šeštadieniais 12.00-18.00 val.
Dėl individualaus lankymo laiko prašome registruotis iš anksto el. paštu: renginiai@bendryste.lt arba tel.: +370 600 63562.

Įsigyti bendrą ekspozicijų lankymo bilietą galite internetu arba atvykę į vietą terminale.
Galima aplankyti parodas atskirai, perkant individualų bilietą.
Perkant bilietą, prisidedama prie Ramintojos bažnyčios pastato išlaikymo ir įveiklinimo.


Norėdami rezervuoti edukacinį užsiėmimą grupėms, spauskite ir rašykite aukščiau nurodytais kontaktais.